Az MVSz elnöksége a Versenysport Manageri állásra pályázatot hirdet. A pályázat kiírásával az elnökség megbízza a főtitkárt. A pályázat leadási határideje 2014. január 31. A pályázati felhívásban szereplő feltételek szerinti jelentkezéseket az MVSz titkársága várja az alábbi email címre: holczhauser@hunsail.hu

A pályázatokat részletes önéletrajzzal, szakmai és javadalmazási elképzelésekkel kérjük megadni. A pályázatokat elfogadásáról az MVSZ elnöksége 2014. februári ülésén dönt.

Versenysport Manager

Szakmai feltétel:

  • Verseny vitorlás tapasztalat
  • Büntetlen előélet
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tájékozottság a vitorlás közösségen belül
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kezdeményezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezőképesség
  • Csapatmunka iránti elkötelezettség
  • Egyéb nyelvek ismerete

Munkafeltétel:

  • határozatlan időre szóló munkaszerződés,
  • budapesti és a vitorlás szezonban balatoni helyszíni munkavégzéssel

A Versenysport Manager feladatai:

1. Az MVSZ elnökségének és a versenysport bizottság (VB) munkájának segítése, előkészítő anyagok megfogalmazása, döntéseinek végrehajtása

2. Klubok, osztályszövetségek munkájának koordinálása, segítése, ellenőrzése, Osztályedzők munkájának segítése, a napi munkán felüli kérdésekben (nemzetközi kapcsolatok, képzés, szakmai programok összehangolása szervezése).

3. Az MVSZ támogatások felhasználásának ellenőrzése

4. Szerződéses sportolók munkájának adminisztratív segítése, ellenőrzése

5. OB jelentések, pályázatok elkészítése, együttműködés más nemzeti szövetségekkel és külföldi egyesületekkel

6. Teljesítmény diagnosztikai vizsgálatok felügyelete.

7. Vitorlás iskolák és táborok szakmai tanácsadása a standardek betartásának felügyelete

8. Válogatott kerettagok személyes adatainak, eredményeinek nyilvántartása, értékelése, versenyek elszámolásának ellenőrzése, a válogatott kerettagok szerződéses kötelezettségeinek ellenőrzése.

9. A válogatott kerettagok sportorvosi és sportpszichológiai hátterének szervezése, a doppingszabályok következetes betartatása, ellenőrzése.

10. Szponzorációs együttműködési lehetőségek felkutatása a Magyar Válogatott részére

11. Versenysport érdekeinek képviselete, az elnökség és egyéb plénumok előtt

12. Média kapcsolatok kezelése

13. A VB által lefektetett tervek és feladatok megvalósításának elősegítése

14. Koordináló feladatok

15. Segítségnyújtás ranglista versenyek rendezésében

A munkavállaló felett a munkáltatói jogokat az MVSZ főtitkára gyakorolja.  A beérkezett pályázatokat egy öttagú bizottság bírálja el.

A bíráló bizottság tagjai:

Holczhauser András,
Litkey Farkas,
Majthényi Szabolcs,
Máttyus Klára,
Rutai István

A bizottság a beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeli!

A pályázat anyaga letölthető innen (doc)