Munkavégzés helye: elsősorban Balatonfüred, illetve a program szerinti helyszínek

Várjuk jelentkezésedet, ha rendelkezel az alábbi képesítésekkel és kompetenciákkal:

  • legalább középfokú végzettség,
  • hivatásos vagy szolgálati célú kisgép hajóvezetői engedély,
  • táborvezetői, edzői tapasztalat és/vagy eredményes versenyzői múlt a sportágban,
  • szakirányú végzettség, pedagógiai ismeretek előnyt jelentenek,
  • nagyfokú önállóság a munkavégzés területén,
  • eredményorientált munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség,
  • problémamegoldó képesség,
  • precizitás,
  • „B” kategóriájú gépjárművezetői engedély („B”+”E” kategória előnyt jelent)

Amit nyújtunk:

  • anyagi elismerés és kiemelkedő juttatások,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • önálló munkavégzés,
  • folyamatos szakmai fejlődés,
  • együttműködés egy kiváló csapatban,
  • az esetlegesen hiányzó képesítések megszerzésének támogatása.

A jelentkezéseket 2020. december 15-ig várjuk a gsolymos@mvm.hu e-mail-címen.