Kiírás csatolva:
A vitorlázás ökológiai lábnyoma - Parti Halasztás podcast
2025. May 21.
Fifike kontra túravitorlás, rengeteg széndioxid, újrahasznosítható anyagok. Hol tart most a hajóépítő ipar a környezettudatos megoldásokra v
...Augusztus 22-26 között Balatonföldváron rendezi a Spartacus Vitorlás Egylet az Optimist Országos Bajnokságot.
Kiírás csatolva:
Kapcsolódó dokumentumok:
A Balatoni Yacht Club rendezésében szeptember 27. és október 1. között zajlik az Optimist Országos Bajnokság Alsóörsön.
A pünkösdi hétvégén összesen 10 klubból 62 OP-s, és öt kezdő 420-as páros részvételével, 7 sikeres futammal bemutatkozott a NÁDAS CUP Sorozat Csopakon. Az „NC sorozat” célja, hogy elősegítse a kezdőbb szinteken is az utánpótláskorú résztvevők bekapcsolódását a vitorlásversenyzésbe, és régiónként szervezett kisverseny sorozat(ok) révén hozzájáruljon a hazai klubbázisok széleskörű fejlődéséhez, amelyre későbbiekben a zónaválogatottak is épülhetnek.
A Spartacus Vitorlás Egylet augusztus 5-én és 6-án rendezi meg a Nyári Földvári Regatták III. fordulóját Balatonföldváron.
Idén hatodik alkalommal rendezi meg a Spartacus VE az izgalmas éjszakai túraversenyt.
Negyvenes vagy? Görgesd tovább a Facebookot. Harmincas? Csekkold az Instát, hátha akadt új követőd. Húszas netán fiatalabb? Le se gyere a Tiktokról, még korai. Agárdon a finnesek mindenkit szeretettel fogadnak de ezen a versenyen egyelőre csak nézők lehettek, a részvételhez előbb meg kell öregedni.
Több magyar csapat is rangos nemzetközi versenyen szerepelt eredményesen Melges24, J70, illetve J80 osztályokban. Csoltó Ákosék és Kis-Szölgyémi Lucáék a Garda-tavon, míg egy alkalmi társulás Team Hungary néven Kínában értek el figyelemre méltó eredményeket.
2025. május 29. és június 1. között ismét Balatonmáriafürdő ad otthont az O’pen Skiff Eurochallenge következő állomásának.
A Kékszalag címvédője lett az abszolút győztes, Józsa Márton kormányzásával minden pályajelet elsőként kerülve győzött a Balatoni Évadnyitón. „A verseny nem volt olyan egyszerű feladat, mint amilyennek a rajt előtt látszott” – mondta Goszleth Marcell, az MLS Raiffeisen Fifty-Fifty taktikusa. A balatoni vitorlásélet egyik legfontosabb eseménye zajlott le május 24-én Balatonfüreden: a 2025-ös Balatoni Évadnyitó Kékszalag Port Nagydíj nemcsak sportesemény, hanem hagyományőrző ünnep is egyben.
2025. May 21.
Fifike kontra túravitorlás, rengeteg széndioxid, újrahasznosítható anyagok. Hol tart most a hajóépítő ipar a környezettudatos megoldásokra v
...2025. May 5.
Ahogy legutóbb láthattátok a szezon már javában dübörög Agárdon de az első kanyar se volt ingyen, a hajót amiben parádéztam még elő kellett
...2020. October 30.