Jonatán mellett Böröcz Bence, a világ legfiatalabb nemzetközi vitorlás bírójaként képviseli hazánkat és a BYC-et az ifjúsági Olimpián. Ő pénteken utazik Kínába.

Verseny honlapja ITT található.
Folyamatos magyar hírek ITT.
A BYC-es Vadnai Jonatán és edzője, Csomai József a tegnapi napon útnak indultak, hogy meghódítsák a szombaton kezdődő ifi Olimpiát. Jonatán BYTE CII hajóosztályban száll harcba a 30 fős fiú mezőnyben. A magyar vitorlás csapat női tagja továbbá Érdi Mária is.
Mire emlékszik a legszívesebben Érdi Mári a múlt évből és mit tartott a legnehezebbnek - erről nyilatkozott a versenyző a Hunsail.hu-nak. Beszélt az edzőjével közös munkáról, valamint az idei célokról is.
Idén két Európa-kupa versenyen egy 5. és egy 7. hely. Mi van a sikerek mögött? Csomai József edző beszámolója.
Április 29-én kezdődik a Balatonfüredi Yacht Club 2023-as versenyszezonja, amelyet idén kivételesen ifjúsági versennyel nyitnak meg.
A Balatonfüredi Yacht Club idén június 23. és 25. között rendezi a Rooster-Monautix BYC Kupát, az Olimpiai Reménységek Versenyét.
Sajnálatos hírt kaptunk a Tabu Kupa szervezőitől, amit ezúton szeretnénk mi is megosztani veletek. A Balaton alacsony vízállása miatt az idei BMW Schneider Tabu Kupa elmarad – a szervezők döntését és a teljes hivatalos tájékoztatást alább olvashatjátok:
Három fiú és két lány az arany csoportban végzett, és a fiú és a lány ezüst csoport dobogójára is felkerült magyar versenyző. És talán a legnagyobb fegyvertény: a csapatverseny 11. helye, legjobb tengerparttal nem rendelkező nemzetként, olyan tengeri nemzeteket megelőzve, mint például Horvátország, Hollandia, Nagy-Britannia. Ezzel megszereztük a részvételi jogot a 2027-es Csapat Európa-bajnokságra.
Közepes és élénk szelekben hat futamot sikerült megrendezni a balatonmáriafürdői ILCA ranglistaversenyen. Az eredményekben nem volt meglepetés, a különböző kategóriákban az esélyesek végeztek a listák elején, illetve az ILCA 4 osztályt az amerikai Che Liu nyerte.
A Magyar Vitorlás Szövetség (MVSZ) 2026. augusztus 06-09. között rendezi meg a Nagyhajós Országos Bajnokságot Balatonfüreden. A verseny központja a Kékszalag PORT kikötő, a futamokat pedig a Balatonfüred, Alsóörs, Siófok, Zamárdi és Tihany által határolt vízterületen bonyolítják le.
2026. július 28.
A vitorlázásban sokkal könnyebb és élvezetesebb részt venni, mint kívülről nézni azt. Egy svéd cég azon dolgozik, hogy ezt megváltoztassa.

2026. július 10.
Amekkora tanácstalanság övezte a szezon kezdetét pont úgy vett óriási fordulatot az idei vitorlázásom hiszen áprilisban hajótulajdonos lette
...2026. április 8.