


Néhány kép az 52. Kékszalag Raiffeisen Nagydíjról kommentár nélkül.



Mi lenne, ha ő lenne az? Amióta Lady Ellen MacArthur 2000-2001-ben a fantasztikus második helyen végzett, egyetlen nőnek sem sikerült felállnia a Vendée Globe dobogójára. Sam Davies az egyetlen, aki 2008-2009-ben közel került ehhez a hőstetthez, és tehetségének és eltökéltségének köszönhetően megszerezte a negyedik helyet. Bár 2012-2013-ban a második Vendée Globe-ja túl korán ért véget árbóctörés miatt, a brit tengerész továbbra is a favoritok között van, bármilyen versenyen indul is. Lehet, hogy 2020 az ő éve lesz?
Nemcsak nyáron fontos számunkra a vitorlás sport szeretete és az aktív életmód: fontosnak tartjuk, hogy az őszi-téli időszakban is egészségesen éljünk és felkészüljünk a következő szezonra. Ezek a hónapok kifejezetten alkalmasak a fizikai és mentális fejlődésre, ezért időről időre jelentkezünk majd olyan témákkal, amelyek különböző aspektusokból hasznosak lehetnek számotokra a sportolás során.
2020 a végéhez közeledik, így a Women On Water első éve is lassan lezárul: nem a legkönnyebb évet választottuk az induláshoz: januárban senki nem látta előre, hogy mi mindennel kell szembenéznünk idén... Ennek ellenére a WOW induló éve egyöntetű vélemények alapján nagy siker!
Egy éve ilyenkor otthon ültünk home office-ban és vártuk, mikor és hogyan mehetünk majd vízre: most is hasonló helyzetben vagyunk, így addig is – miközben az MVSz közleményeit figyelitek arról mikor és hogyan vitorlázhatunk - hangolódjatok velünk együtt a szezonra és töltsétek ki a Women On Water Hungary vitorlás kvízjátékát!
2026. május 12.
Hét évvel a nyolcadik, győzelemmel végződő szereplése után Yoann Richomme visszatért a Solitaire du Figaro Paprec-hez. A regatta május 17-én
...2026. március 31.
Nem tudhatjuk pontosan mi vár ránk a következő napon, hónapokban vagy akár az előttünk álló évben de azért valamelyest van rálátásunk. Csalá
...2026. április 8.