Az edzőtáborról készült kvadrocopteres/drónos videóösszefoglaló:
Részletes beszámoló ITT.
Október utolsó hetén a Magyar Optimist Osztályszövetség mintegy 40 versenyző és 13 edző részvételével edzőtábort szervezett. Az edzőtáborhoz a helyszínt a Balatonfüredi Yacht Club biztosította, melyet ezúttal is Köszönünk.
Az edzőtáborról készült kvadrocopteres/drónos videóösszefoglaló:
Részletes beszámoló ITT.
Szinte a karácsonyi asztaltól pattantak fel a Pöffös gyerekek, és keltek útra december 26-án reggel az olaszországi Anzioba.
Kedvenc cserjebokrom. A valódi tavasz beköszöntét hirdeti. Május eleje lévén ideje megejteni első, idény nyitó túránkat. Bár az időjárás nem kedvez hozzá. Gyakorta veszett szél, zuhogó eső tart távol, még a parttól is. A vízszint viszont szépen emelkedik, már a száztizenhetet ostromolja. Most viszont mutatkozik pár nap viharszünet. Induljunk hát neki szezonnyitó utunknak!
A „Balaton télen-nyáron menő” mondogatja Tóth Balázs, akit egy FB posztban nemes egyszerűséggel a téli hónapok tófelpezsdítő terminátorának tituláltak. Hát nem semmi, amit eddig Balatonlellén összehozott. A múlt heti VII. Mikulás Regatta mellé megnyitotta a jégpályát, fűtötte a vízre épített panorámás szaunát, összehozott egy látványos téli vásárt, miközben a meleg rendezvénysátorban a GasztroPiknik vendéglátó résztvevői legjobb ételeiket és ital különlegességeiket kínálták a vásárban megfáradt népeknek.
Csütörtökön a csapatok érkezésével, a regisztrációkkal megkezdődtek a szakmai találkozó parti eseményei, pénteken már a vízen folytatódnak az események – amennyiben az időjárás is engedi.
Azaz hullana! Csupán néhol, éppenhogy pilinkél. Csapadék tartama nulla. Ettől aztán nem lesz magasabb a Balaton. Hetvennégy centiméteren töpped. Tudunk tenni ellene valamit? Pillanatnyilag, szerintem semmit. Nézzünk szét inkább azokban a dolgokban, amelyek mostanság foglalkoztatják többünket
Fogadjátok szeretettel éves beszámolónkat, melyben bemutatjuk a H-Boat különleges világát, a 2025-ös év eredményeit, és megosztjuk veletek a jövőre vonatkozó terveinket.
Hét év szünet után újra versenyrendezői alapképzést tartott az MVSZ Versenyrendezői Szakbizottsága: 2025. november 29–30-án a Testnevelési Egyetemen 170 résztvevővel rendezték meg a versenyrendezői alapképzést, amelyhez november 29-én frissítő továbbképzés is kapcsolódott a már minősítéssel rendelkező rendezők számára. A nagy érdeklődés, a fiatalok magas aránya és a két napos, átfogó szakmai program egyértelműen jelezte: óriási az igény a korszerű, gyakorlatias rendezői tudásra.
A 2025-ös 29er országos bajnok páros sikeres idényt zárt: az Európa-bajnoki hetedik és a világbajnoki tizennegyedik hely után a hajóosztály éves Európa-kupa összesítésében az ötödikek lettek. Ez volt a második közös szezonjuk.
2026. January 5.
Horvátországtól Új-Zélandig a panamai egészségügyi hatóságok és a mexikói drogellenes szervezetek "közreműködésével". Avagy mit meg nem tesz
...2026. January 2.
Agárdon bezártuk a boltot, egy sörözős marhulós novemberi napon elcsomagoltuk a dingiket és az egész hóbelevanc lakat alá került hivatalosan
...2020. October 30.